L T   2 0 0 5

E X P E D I C E

2 ROKY PRÁZDNIN

31.7.-13.8.2005

     

 

 

FOTO LT2004

 

 

FOTO LT2005

     

STRÁNKY PRO STARÉ, OTLUČENÉ TÁBOROVÉ PAŽBY S INFORMACEMI K ZAMĚŘENÍ TÁBORA A PŘÍPRAVÁCH  TÁBORA I CELOTÁBOROVÉ HRY

 

WEB LINKS :

 
 

 

 
 

 

 

 

   
 

http://www.literature.org/authors/verne-jules/

 

 

 
 

(KNIHY J. VERNA ONLINE BOHUŽEL BEZ DVOU ROKŮ PRÁZDNIN)

 

 

 
   
 

VZKAZY A ZVĚSTI :

11.2004

 
 

VRÁTIL JSEM SE Z VOJENSKÉ NEMOCNICE OZDOBEN ČTYŘMI PRŮSTŘELY PO ODSTRANĚNÍ ŽLUČNÍKU DÍKY GOGOLOVCŮM ZA JEJICH NÁVŠTĚVY, KTERÉ OCEŇOVALY ZVLÁŠTĚ SESTRY A PRIMÁŘ

   

12.2004

 
  DO VÁNOC BUDE  MAKY PROPUŠTĚN Z ARMÁDY, PODLE VŠEHO S OSOBNÍM PODĚKOVÁNÍM MINISTRA.

S ARNOŠTEM JSME ZÍSKALI DŘEZY NA UMÝVÁRNU, STARÝ OŽÍK OPRAVIL VŠECHNY TÁBOROVÉ SEKERY, VODÁK ZTRATIL POSLEDNÍ ILUZE, ŽE BY SE V ROCE 2005 ÚČASTNIL TÁBORA, DAN SE SMÍŘIL S ROLÍ ASISTENTA ZA PŘEDPOKLADU, ŽE NEBUDE OSLOVOVÁN ASISTENTE, ALE PANE STIFLERE, PO DOHODĚ S PANÍ IŽI, BUDE Z IŽIHO ČVTRTÝ ISNTRUKTOR POD ODBORNÝM VEDENÍM DANČI

   

21.12. 2004

 
  BĚHEM VÁNOC PROVEDEME S HANKOU A ŠÁRKOU NÁVRH MOTIVU TÁBOROVÉHO TRIČKA NA ROK 2005, BĚHEM SILVESTRA BUDE PROVEDENA INSPEKCE MARINGOTEK A PŘÍPRAVA NA ZIMNÍ EXPEDICI (ODVOZ LYŽÍ, SANÍ A PSŮ DO VÝHNĚ, DUŠEVNÍ PŘÍPRAVA PANA KAMIŠE)

22.2.2005

 
  UŽ MÁME HOTOVÉ PŘIHLÁŠKY A ZAČÍNÁME S JEJICH DISTRIBUCÍ

IŽI DEFINITIVNĚ POTVRZEN JAKO INSTRUKTOR

ROLAND POTVRDIL SVŮJ ZÁPEK I NA LETOŠNÍ ROK KLADRA ZAČALA ODLÉVAT Z VOSKU JEHO FIGURKU

22.3.2005  
  Během Velikonoc proběhne kontrola a oprava nářadí, provedou ji samozřejmě Gogolovci společně se zátěžovými zkouškami seker

Začínají se nám scházet přihlášky

bumi-dominique přislíbila účast na táboře minimálně na týden, z čehož máme radost (dobří holubi se vracejí)

11.4.2005  
  Asistent dan pro nás získal nádrž z letadla jako DALŠÍ zásobník vody na mytí, je vidět, že svou roli vzal doopravdy vážně. škoda, že se nemohl zůčastnit jejího přEvOzu, 5 metrů dlouhá nádrž ve tvaru rakety budila na střeše favorita zaslouženou pozornost

sVOJÍ ÚČAST POTVRDILA  KLÁRA, DIVOUSŮV ODDÍL JE TAK KOMPLETNÍ, JELIKOŽ NEPŘEDPOKLÁDÁME, ŽE NA STUDIJNÍM POBYTU V NĚMECKU ZDOKONALILA KROMĚ NĚMČINY I SVOJI MANUÁLNÍ ZRUČNOST BUDE MÍT SVOJÍ VLASTNÍ LÉKARNIČKU.

DIVOUS SE ROZHODL VYDAT TÁBOROVÝ ZPĚVNÍK, POPĚVKY GOGOLOVCŮ-PRACOVNÍ I BOJOVÉ DO NĚHO NEBUDOU ZAŘAZENY(JAKÁ ŠKODA).

ČEKÁME NA PŘIHLÁŠKY DĚTÍ Z RAKOUSKA, JEJIŽ ÚČAST BUDE VÍTANÝM POSÍLENÍM NĚMECKY MLUVÍCÍ ČÁSTI.

PODLE POSLEDNÍ KONTROLY TÁBOŘIŠTĚ JE LOUKA OK A RYBNÍK OPĚT PLNÝ VODY, LOŇSKÉ ÚSILÍ SE ZÚROČUJE, OBLÍBENÉ PŘEDTÁBOROVÉ ZEMNÍ PRÁCE PROVEDOU GOGOLOVCI JEN Z ÚCTY K TRADICI BĚHEM KVĚTNA

 zbývá posledních 10 volných míst, TÁBOR SE NÁM POMALU ZAPLŇUJE

29.4.2005  

 

PŘEVOZ TÁBOROVÉ PONORKY NAUTILUS A PŘÍSLUŠENSTVÍ ZE SUCHÉHO DOKU. PŘEDPOKLÁDÁME ŽE BUDEME BUDIT CESTOU ZASLOUŽENOU POZORNOST, PŘEVOZ BY MĚL NAHRADIT KAŽDOROČNÍ PŘEDTÁBOROVOU EXPEDICI A BUDE FOTOGRAFICKY ZDOKUMENTOVÁN.

ROZHODNUTO U USPOŘÁDÁNÍ FINÁLNÍHO SEZENÍ  PRO PŘÍPRAVU TÁBORA

UŽ MÁME CENTRÁLU A ČERPADLO ZNAČKY ASIST, OBSLUHOVAT JE BUDE POCHOPITELNĚ ASISTENT, STÁLO TO MNOHO VYSVĚTLOVÁNÍ, PROTOŽE KAŽDÝ VEDOUCÍ HO CHCE MÍT PRO JEHO VYROVNANOU POVAHU A OCHUTU VŽDY POMOCI,VE SVÉM ODDÍLE K RUCE, ALE BOHUŽEL VŠEM NEJDE VYHOVĚT. VÁŽNĚ UVAŽUJEME O NOVÉ TÁBOROVÉ FUNKCI - STRÁŽCE MAJÁKU POPŘ. ASISTENT STRÁŽCE MAJÁKU PRO PŘÍŠTÍ ROK.

VOJTĚCH-MALÝ DIVOUS KOUPÍ CENTRÁLY POVYŠUJE DO FUNKCE TÁBOROVÉHO BASMANA, PRÁVA-STEJNÁ JAKO KAŽDÉ DÍTĚ, POVINNOSTI-NAVÍC POVINNOST DOPROVÁZET OTCE DIVOUSE PŘI HŘE NA KYTARU.

17.5.2005  
 

UŽ JSME PROVEDLI GENERÁLNÍ ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKU ČERPADLA I CENRÁLY, VRÁTILA SE NÁM UPRAVENÁ PLACHTA JÍDELNY, TEĎ JEN SPOLÉHÁMA NA NAŠEHO MEXICKÉHO EXKUCHAŘE, ŽE K NÍ DODÁ TRUBKY NA NOVÉ TYČE, GOGOLOVCI SE DO ZAČÁTKU TÁBORA STANOU MISTRY V MECHANICKÉM I CHEMICKÉM ODREZOVÁNÍ, PŘI JEJICH POZOROVÁNÍ PŘI PRÁCI JSEM POCHOPIL, PROČ SE HLÁSILI NA VOJENSKOU ŠKOLU, DO KONCE KVĚTNA ZÍSKÁME DALŠÍ VELKÝ STAN JAKO SPOLEČENSKOU MÍSTNOST PRO PŘÍPADNÉ OBDOBÍ DEŠŤŮ, NÁPAD GOGOLOVCŮ UMÍSTIT DO NĚJ MAKARENKA V KLECI A VYBÍRAT VSTUPNÉ NEPROŠEL, HANKA PRÝ UŽ UJDE I 100 METRŮ A LEPŠÍ SE TO. UŽ DORAZILY PRVNÍ 2 PŘIHLÁŠKY Z RAKOUSKA .

2.6.2005  
 

ZÍSKALI JSME KOMPLETNÍ VELKÝ VOJENSKÝ ZDRAVOTNICKÝ STAN S MOŽNOSTÍ VYTÁPĚNÍ PRO PŘÍPAD EXTRÉMNÍ NEPOHODY, GOGOLOVCI SI PŘED STVABOU DÍKY JEHO VÁZE 250KG BUDOU ASI MUSET UPRAVIT TRÉNINGOVÉ DÁVKY, NÁM S DIVOUSEM DALO ZABRAT JEN JEHO NALOŽENÍ A VYLOŽENÍ Z AUTA. JULEK POSKYTL DŘEVO NA NOVOU TŘICÁTOU PODSADU (ZÁHADNÝ OSUD PŮVODNÍ NEBYL DOSUD OBJASNĚN-PRACOVNĚ JIŽ NĚKOLIK LET PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE BYLA ZMRAŽENA JIŽ PŘI JEJÍ VÝROBĚ PŘED DESETI LETY A POUŽITA K JINÉMU ÚČELU NEŽ BYLA URČENA). PRO KAŽDÝ ODDÍL MÁME KOMPLETNÍ VOJESKOU LÉKÁRNU, SKAUTKA KLÁRA DOSTANE PO ZKUŠENOSTECH MINULÉHO ROKU JEDNU OSOBNÍ). NA ZÁKLADĚ KONKRÉTNÍCH OSOBNÍCH ZKUŠENOSTÍ  PRO VYBAVENÍ NÁKUP TÁBOROVÉHO VYBAVENÍ I PRO ÚČASTNÍKY JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJEME FIRMU ARMYTEX, DÍKY JEJÍMU MAXIMÁLNĚ VSTŘÍCNÉMU A SOLIDNÍMU PŘÍSTUPU A SLUŠNÝM CENÁM.

POKUD ZAPLATÍ VŠICHNI DOSUD PŘIHLÁŠENÍ, MÁME PLNO DO POSLEDNÍHO MÍSTEČKA.

6.6.2005  
  USKUTEČNIL SE VELKÝ CHURAL SPOJENÝ S DOPILOVÁNÍM PROGRAMU A URČENÍM ODDÍLŮ I OSTATNÍCH ČINNOSTÍ NA TÁBOŘE. GOGOLOVCI MAJÍ POCHVALU ZA VČASNÝ PŘÍCHOD A SLUŠNÉ CHOVÁNÍ (ZŘEJMĚ UŽ KONEČNĚ ZAČALI LOUSKAT KROMĚ TAKTICKÝCH PŘÍRUČEK I RYCHLÉ ŠÍPY-DĚLAJÍ NÁM RADOST)

1. ODDÍL - DIVOUS, TOMÁŠ, SKAUTKA KLÁRA-POKUD STIHNE UZAVŘÍT NĚMECKÝ ŠKOLNÍ ROK A UDĚLAT ČESKÉ ROZDÍLOVÉ ZKOUŠKY

2. ODDÍL - HANKA, IŽI (BOHUŽEL BEZ ODBORNÉHO VEDENÍ A DOZORU DANČI-VYSÍLÁME JÍ JAKO TÁBOROVÉHO REPREZENTANTA DO ŠVÝCARSKA)

3. ODDÍL- POLIČKA, PAVEL

4. ODDÍL - MAKY, OŽÍK, KLADRA

KUCHYNĚ - ŠÁRKA, VERONIKA, JARKA

ZDRAVOTNÍ ZAJIŠTĚNÍ - VENDY (1.TÝDEN), JARKA(2.TÝDEN)

TECHNICKÝ CHOD - ARNY, ASISTENT DAN

BYL UPŘESNĚT TERMÍN I ÚČASTNÍCÍ STAVBY A PŘEDSTAVBY. S UPŘESNĚNÍM DOPRAVY DĚTÍ . PO ZVÁŽENÍ POČTU DĚTÍ ZE SMĚRU PRAHA ZŮSTÁVÁME POUZE U ODJEZDU Z PLZNĚ.

24.6.2005  
  VENDY S ARNOŠTEM VSTOUPILI 11.6.DO MANŽELSKÉHO STAVU, S OHLEDEM NA DŮSTOJNÝ PRŮBĚH JEJICH OBŘADU JSME VŠICHNI VYNECHALI ÚČAST, MÁME UŽ DRUHÝ TÁBOROVÝ PÁR. GOGOLOVCI SI BUDOU MUSET NAJÍT JINÝ IDOL, MODLÍM SE, ABY TO NEBYLA KLADRA NEBO MOJE DCERA.

K A P A C I T A  T Á B O R A  J E  N A P L N Ě N A

DOLAĎUJEME POSLEDNÍ TECHNICKÉ DETAILY VE VYBAVENÍ-UŽ ZBÝVÁ JEN DOHONIT PŘÍTELE INSTALATÉRA  MAHAGONA PRO ZDOKONALENÍ UMÝVÁREK.

14.7.2005  
  ZBÝVÁ NÁM UŽ JEN OBVOLAT RODIČE PRO POSLEDNÍ UPŘESNĚNÍ DOPRAVY. ZDÁ SE ŽE NÁM ODPADNE KLADRA, A STRÁVÍ ZBYTEK PRÁZDNIN PŘÍPRAVOU NA POSTUPOVÉ ZKOUŠKY, SNAD JÍ PŘESVĚDČÍ POSLEDNÍ NOVINKA.

POSLEDNÍ NOVINKA : O ÚČAST V TÁBOŘE PROJEVILI ZÁJEM 3 NEFALŠOVANÍ MEXIČANÉ VE VĚKU KOLEM 14 LET. TÁBOROVÉ  SEŇORITY NECH VEZMOU NA VĚDOMÍ, ŽE BEZ ANGLIČTINY TĚŽKO BUDOU NEZÁVAZNĚ KONVERZOVAT. NÁŠ MEXICKÝ KUCHAŘ T.Č. V USA NA SVATBĚ DCERY ASI RONÍ KROKODÝLÍ SLZY, PROTOŽE MĚL HISTORICKOU ŠANCI POKLÁBOSIT V MATEŘŠTINĚ, CO NAPLAT DCERY SE VDÁVAJÍ JEN MÁLOKDY A TOLIK JICH ZASE NEMÁ.

INSTALATÉR MAHAGON DOKONČIL MODERNIZACI TÁBOROVÉ UMÝVÁRNY (POZLACENÉ KOHOUTKY, MRAMOROVÉ OBLOŽENÍ, PLASTOVÝ ROZVOD, POUŽITÝ DVOUDŘEZ ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY).

PRO CESTU VLAKEM Z PLZNĚ MÁME REZERVOVÁNY 3 KUPÉ JAKO KAŽDÝ ROK DOUFÁME, ŽE ZKRATKA ČD ZNAMENÁ "ČESKÉ DRÁHY" A NE "ČASU DOST"

20.7.2005  

MEXIČANÉ DEFINITIVNĚ PŘIJATI TAKŽE KROMĚ NĚMČINY BUDE TÁBOREM ZNÍT I ANGLIČTINA A ŠPANĚLŠTINA.

NÁŠ SPÍCÍ AGENT SKAUTKA KLÁRA BYLA OŽIVENA, I KDYŽ DORAZÍ NA TÁBOR DO 2.8., PŘECI JEN DORAZÍ- JÁ VĚDĚL, ŽE 5 LÉKÁRNIČEK SE BUDE HODIT, ZŘEJMĚ BUDE U ODDÍLU S HANKOU. KUCHYNĚ OZNÁMILA ŽE KLÁRU BUDE POČÍTAT JAKO 2 STRÁVNÍKY.

VŠE PŘIPRAVENO UŽ JEN VYRAZIT NA STAVBU, PO DOBU STAVBY A TÁBORA BUDEME K DOSAŽENÍ POUZE TELEFONICKY.

 
25.7.2005  
  STAVBA BUDE OPĚT HEROICKÝM VÝKONEM, OŽÍK OCHOŘEL A NEBUDE ANI NA TÁBOŘE (MOŽNÁ HO BUDOU DOMA MUSET UTRATIT), IŽI DOČASNĚ INDISPONOVÁN, ALE PANÍ IŽI MÁ JEHO LÉČBU PEVNĚ VE SVÝCH RUKOU.

NAPLÁNOVÁNÁ A ZŘÍZENA STRÁNKA LT CAMP 2005 ON LINE S NEPRAVIDELNÝMI REPORTÁŽEMÍ Z TÁBORA, PODLE TOHO JAK SE DOSTANEME K INTERNETU

 
18.8.2005 TÁBOR JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI, BEZ ÚRAZŮ, ZRANĚNÍ A NEMOCÍ. BOURÁNÍ JSME ZVLÁDLI ZA SLUŠNÝ ČAS. TIŠE PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE SE VŠEM LÍBILO. AŽ SE OTŘEPEME ZAČÍNÁME PŘIPRAVOVAT PŘÍŠTÍ PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN 30.7.-12.8.2006 MOTIVACI JEŠTĚ PROBEREME V UŽŠÍM KRUHU. CD S FOTKAMI JE SCHOPNÉ DISTRIBUCE. PODLE POSLEDNÍCH ZPRÁV NEBYL OŽÍK UTRACEN, ALE BUDE DÁL ŽÍT I KDYŽ BEZ MANDLÍ, KLADRA JE NEZVĚSTNÁ, TAKŽE PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE SE UČÍ NA ROZDÍLOVÉ ZKOUŠKY. PO LETOŠNÍCH ZKUŠENOSTECH JE JASNÉ, ŽE KE SLOVU OPĚT PŘIJDE ROZBRUSKA A,SVÁŘEČKA -NĚJAK SE NÁM ZTENČILY ZÁSOBY KOZ POD POSTELE A VIDÍM TO I NA PŘIDĚLÁNÍ PODSAD, PROTOŽE JSME SE VEŠLI TAK, TAK. VEŠKERÉ LETOŠNÍ ZMĚNY A INVESTICE SE OSVĚDČILY, OBZVLÁŠTĚ TÁBOROVÉ KINO S CENTRÁLOU. PRO VELKÝ ÚSPĚCH SI DAN ZOPAKUJE FUNKCI ASISTENTA O OBSLUHY CENTRÁLY I PŘÍŠTÍ ROK. VĚŘÍME, ŽE ARMANDO ZAPŮSOBÍ NA PÁNY RODIČE A I ZA ROK DORAZÍ MEXICKÁ DELEGACE, ANGLIČTINA ROZHODNĚ PŘISPĚLA KE ZPESTŘENÍ TÁBORA (NEJVÍCE ASI TA MOJE....). KAJI SE ZA PROVOZ STRÁNKY LT CAMP ON LINE, ALE SKUTEČNĚ SE NEDALO STÍHAT VŠECHNO.