LT CAMP 2024

STROJ ČASU

Vstupte do světa dobrodružství, objevů a cest časem! Srdečně vás zveme na náš letošní tábor s názvem Stroj času. Setkáme se s brilantním vynálezcem, profesorem Albertem Temporalem, který v minulosti sestrojil revoluční přístroj – stroj času. Tento fantastický vynález mu umožnil prozkoumat skryté kouty minulosti i budoucnosti. Bohužel se však stroj času během poslední cesty záhadně porouchal a jeho součástky se rozletěly napříč světem i časem.

Vaším úkolem bude pomoci profesorovi a vydat se na náročnou misi, jejímž úkolem bude najít tyto ztracené součástky a opravit stroj času. Připravte se na dobrodružství, která vás zavedou do různých časových období, kde budete řešit hádanky, plnit výzvy a prozkoumávat historická tajemství.

Cena a termín tábora v roce 2024

6 600 Kč

Cena za jednotlivce

7.7. – 20.7.2024

Termín tábora

12 000 Kč

Cena za sourozence

Lokalita

Tábor se koná v pronajaté základně v obci Žumberk (okres České Budějovice). Základna se nachází v klidné lokalitě, v malebné přírodě podhůří Novohradských hor. Místem protéká potok, ve kterém se dá koupat. Děti jsou ubytované ve zrekonstruovaných chatkách, maximálně po čtyřech. Součástí tábořiště je také zděná stavba s kuchyní a jídelnou, ve které probíhá program v případě deště.